góra
dół

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

City Nights - Page 2 Empty Re: City Nights

Pisanie by Peter Sarnacky Sro Kwi 01 2020, 18:55

-Bo ja jestem facetem, nie przystoi mi używać delikatnych perfum - rzucił. Przecież mężczyzna musiał pachnieć silnymi zapachami - i nie chodzi tu o pot i smar. Jak to by wyglądało jakby Pietrek pachniał jakimiś kwiatkami.
-Na pewno nie, nie wierzę Ci - spojrzał na nią z niedowierzaniem w oczach wskazując na nią palcem. Przecież smutny Falulu to byłaby sensacja w biurze. Wszyscy na pewno by się śmiali, że taki biedny i skrzywdzony z niego Peter. A to na pewno zniszczyłoby jego wizerunek twardego kolesia -Chyba Ciebie - mruknął tylko na to jej kakało. Wyciągnął telefon i usunął zdjęcie pokazując jej jak to robi ze złą miną.
-I co? Mamy wszystko? Chcesz jeszcze zostać się czegoś napić czy wracamy do domu? Wiesz, mam duże łóżko - powiedział i uśmiechnął się jak na rasowego podrywacza przystało. Wiedział, że tym żartem może zarobić w nos, ale jakoś nie mógł się powstrzymać, żeby tego nie powiedzieć. Lubił ją denerwować, to było jedne z jego ulubionych pasji. Co on by bez niej zrobił? Pewnie zanudziły się na śmierć w tej robocie.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

City Nights - Page 2 Empty Re: City Nights

Pisanie by Peter Sarnacky Sro Kwi 01 2020, 19:39

-Jak chcesz to mogę być Twoją choinką - mrugnął do niej i sprzedał jej kuksańca łokciem. Takie teksty to się szanuje - najlepsi mogą się od niego uczyć. Mistrz podrywu.
Uśmiechnął się pod nosem - tak szczerze. Zaśmiał się krótko. No proszę jak mogli razem wspólnie koegzystować nie zabijając się! Pewnie jutro wszystko wróci do normy. Ona będzie zapracowana, a on się rozsiądzie i artykuły same się będą pisały. Co jak co, ale Peter miał do tego dryg.
Kłamstwem byłoby powiedzenie, że to Petera nie ruszyło. Gdzieś poczuł ucisk spowodowany jej zachowaniem. To było dziwne, bo MJ nigdy się tak nie zachowywała wobec niego. Może dzisiaj jest dzień dobroci dla Pietrków?
-Ciężkie zadanie. Wiesz, podryw mam we krwi - uśmiechnął się ukazując ząbki -Ale okej, mogę się postarać. Specjalnie dla Ciebie - poprawił swoje falulu. Zmarszczył brwi patrząc na nią jak baran. Zdawał sobie sprawę, że robi to tylko po to, żeby okręcić go sobie wokół palcem. A on był facetem, na niego takie rzeczy działały, bo nie zawsze myślał mózgiem.
-To co robimy? - takie niewinne pytanie od niewinnego chłopaka.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

City Nights - Page 2 Empty Re: City Nights

Pisanie by Peter Sarnacky Sro Kwi 01 2020, 20:26

Pietras już chciał lecieć za tym knypkiem i go lać po mordzie, bo przecież jak tak można traktować kobiety, ale potem został wyciągnięty przez MJ na zewnątrz.
-Ej, chciałem mu wyjebać, czemu mnie wyciągasz? - mruknął niezadowolony. Odetchnął gdy byli już na zewnątrz -Jesteś cała? W sensie, cały, czy aparat jest cały - powiedział i wyciągnął papierosa, którego po chwili odpalił. Zaciągnął się nim i przeczesał falulu. Trzeba było pilnować, żeby nie oklapło. Prawdziwego faceta poznaje się po jego fryzurze.
-Jasne, chętnie - rzucił przystając na jej propozycję. Piwko to zawsze było dobre wyjście. Nie spodziewał się jednak tego, że będą razem zmieniać lokal. Przecież to była tak abstrakcja, że normalny umysł nie jest w stanie tego pojęć. Między innymi umysł skołowanego nieco Pietrka.
Niewiele się zastanawiając ruszył przed siebie razem z MJ w poszukiwaniu wodopoju. Był cholernie ciekawy jak minie im ten wieczór, czy już nawet, noc. Przecież to było tak nienaturalne zjawisko, że nie mogło się skończyć dobrze.

zt/2 do tematu TEGO
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

City Nights - Page 2 Empty Re: City Nights

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach