góra
dół

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Pią Kwi 03 2020, 21:06

#5
outfit


Po tym jak relacja z koncertu okazała się sporym sukcesem w skali gazety - choć niewielkim w skali świata - postanowił, że wyciągnie MJ, żeby to oblali. Czemu wszędzie ją tak ciągał? Bo paradoksalnie lubił spędzać z nią czas. Było kogo podręczyć i komu nogę podstawić. Ostatnio jednak zaczął jej mniej dokuczać. Może powoli z tego wyrastał?
W barze wypili całkiem sporo. Peter zamówił ubera i niedługo później, byli u niego pod domem. Dopiero jak wysiedli i uber odjechał zorientował się, że coś jest nie tak.
-Ej, bo ja nie dodałem następnego przystanku - powiedział i spojrzał na nią przepraszającym wzrokiem -Ale skoro już tu jesteś! To chodźmy się napić! After zawsze na propsie, co? - posłał jej niewinny uśmiech i wziął pod ramię, żeby zaprowadzić do mieszkania nie bacząc na jej możliwe protesty.
Nawet szybko udało mu się uporać z zamkiem! Jej oczom ukazało się niewielkie mieszkanie. Urządzone w raczej nowoczesnym stylu. Jego ojciec lubił taki nowobogacki ale prosty styl.
-Witam w krainie Peter'a! - powiedział zamykając za nią drzwi.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Sob Kwi 04 2020, 13:15

-W chuj - odparł dumny z siebie i swoich zapasów. Zawsze miał dużo alkoholu w barku własnie na takie okazje. Co prawda często go opróżniał, ale często też uzupełniał -Oczywiście, że tak. Jest ułożone jak moja fryzura - wypiął dumnie pierś uśmiechając się pod nosem. Jak on uwielbiał pijaną MJ. To było tak urocze! Nie chciał jej celowo upijać, ale skoro sama chciała to nie miał nic przeciwko. Przecież byli w domu, w razie czego pójdą spać i tyle. Żadnych niecnych zamiarów wobec niej nie miał. Nawet nie myślał o tym. Chociaż ostatnio czasami przebiegały mu przez głowę różne myśli z nią związane. Nachodziły go samoistnie. Próbował je jednak zawsze wygonić.
-Dzięki, tata urządził - powiedział i wzruszył ramionami -To zapraszam - rozłożył ręce posyłając jej hollywoodzki uśmiech i podszedł do szafki, którą otworzył. Barek był wypełniony przeróżnymi trunkami -Czego dusza pragnie? Whisky z colą? Martini? Rum? Likier? Gin? Wódeczka? - uniósł sugestywnie brewki i uśmiechnął się jak na cwaniaka przystało.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Sob Kwi 04 2020, 14:07

-20? Nie jestem ignorantem, co najmniej 30 - zaśmiał się i przeczesał włosy. To nie było tak proste. Trzeba umyć, nałożyć odżywkę, wysuszyć, ułożyć... to była cała operacja przez, którą zdarzało mu się spóźniać nagminnie do szkoły.
-Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem - powiedział wciąż się uśmiechając. Nalał do szklanki whisky. Do drugiej nalał ginu. Wziął szklanki w dłonie i podszedł do aneksu kuchennego. Z lodówki wyciągnął colę i tonik. Rozlał odpowiednie napoje do szklanek i podał MJ drinka -Proszę Cię bardzo - powiedział słodko się uśmiechając i ruszył do części dziennej. Opadł ciężko na kanapę rozsiadając się wygodnie -To co, czego słuchamy? - zerknął na nią i podał jej odblokowany telefon z włączonym spotify -Nie ma imprezy bez muzyki, więc wybierz mądrze - powiedział i dźgnął ją palcem w klatkę piersiową uśmiechając się słodko.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Sob Kwi 04 2020, 14:41

-Zapamiętaj bo więcej tego nie powiem - uniósł ręce i zaśmiał się krótko. Była tak cholernie rozczulająca! Najchętniej przytuliłby ją i poklepał po główce. Mała niewinna Mary - gdzieś tam jednak była.
-Wszystko na co masz ochotę - odparł i wypił sporo drinka. Jemu też powoli kręciło się w głowie. Przecież też sporo wypił. Po nim jednak nie bardzo było to widać. Mógł pić i pić, a potem nagle zgon. Wystarczył jeden drink za dużo i koniec imprezy.
-Miłe - powiedział wsłuchując się w muzykę. Uśmiechnął się do siebie kiedy usłyszał jak śpiewa -Masz bardzo ładny głos - powiedział po chwili. Podniósł się i chwycił ją za dłoń, żeby podciągnąć. Objął ją w talii żeby zacząć się powoli bujać w rytm muzyki -Chciałem Cię przeprosić, wiesz? - powiedział nagle i spojrzał jej głęboko w oczy.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Sob Kwi 04 2020, 17:38

-Nie fałszujesz. Przynajmniej nie tak jak ja, kiedy śpiewam. Musimy się kiedyś wybrać na karaoke - powiedział i zaśmiał się. To było strasznie śmieszne widzieć ją w takim stanie. Kiedy tak się jąkała i budowała nieporadnie zdania... Wydawała się taką małą Mary ze szkoły.
-Wiesz... za to, że zrobiłem Ci wiele przykrości - powiedział odwracając wzrok. Na moment mocniej chwycił ją w talii. Odpuścił jednak i westchnął. Spojrzał jej w oczy i posłał niemrawy uśmiech -Po prostu ostatnio sporo myślałem, nad pewnymi rzeczami... Wiesz, rachunek sumienia i te sprawy... Chociażby ta akcja z Atlasem... Jestem chujem i moje przeprosiny niczego nie zmienią, ale potrzebowałem żeby Ci to powiedzieć. Jeśli nie znaczy to nic dla Ciebie, to znaczy dla mnie - wyrzucił z siebie. Gdyby nie alkohol to nigdy w życiu nie powiedziałby takich słów. Może miał też nadzieję, że skoro jest pijana to inaczej odbierze jego słowa. Może myślał, że nie będzie tego pamiętała? Niemal od razu pożałował tego, co z siebie wyrzucił, ale czasu już nie cofnie.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Sob Kwi 04 2020, 18:59

-Na pewno nie jesteś w tym gorsza niż ja! Chociaż w czymś jesteś lepsza Krwawa Mary - zamruczał słodko. Ktoś tu chyba chciał zaplusować, ale zapomniał, że nie tak się to robi.
Poczuł dreszcz wzdłuż całego ciała kiedy zacisnęła dłoń na jego karku. Teraz to jemu zrobiło się gorąco. Za gorąco. Dlaczego tak na nią reagował? Przecież do niedawna nie widział w niej nawet kobiety. A teraz? Zauważył w niej więcej cech, które można było lubić. Które można by było nawet pokochać.
-Po prostu siedziało to we mnie od dawna... Nie miałem odwagi tego powiedzieć. Teraz jak mam świadomość, że możesz tego nie pamiętać było łatwiej - uśmiechnął się słodko patrząc jej w oczy -Tak... Tamte Ci się nie podobały, więc... - co Ty gadasz idioto?! Zamknij się, zamknij się odparł i odwrócił wzrok. Czemu tak cholernie chciał się jej przypodobać?!
Rozczuliło go jej zachowanie. I ta minka! Pijana Mary była zupełnie inna. Była słodka i czarująca... Po raz kolejny skarcił się w myślach.
-Nie szkodzi. Zasłużyłem sobie na to - westchnął krótko.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Sob Kwi 04 2020, 19:54

-To mój ukryty talent. Lubię zawstydzać ludzi - uśmiechnął się słodko. Falulu to jednak miał gadanie, nie ma to tamto.
Boże jakie to było słodkie! Taka czerwoniutka na twarzy Mary! Musi sobie wryć ten widok w głowę i zapamiętać go bo pewnie nieprędko to ujrzy. O ile kiedykolwiek.
-Trzymam za słowo - powiedział puszczając ją i wodząc wzrokiem za jej ruchami. Zaśmiał się do siebie pod nosem widząc ja tańczy na kanapie. Jak mała dziewczynka. Tego nigdy by się po niej nie spodziewał! Wieczór dziwów!
-No tak jakoś wyszło. Posłuchałem Twojej rady i tyle - wzruszył ramionami bagatelizując to co powiedział. Niech nie myśli, że ma na niego taki wpływ!
Wbił w nią łagodny wzrok, gdy położyła mu dłonie na ramieniu. Uśmiechnął się delikatnie słysząc jej słowa. To co potem zrobił, było czymś dziwnym... Bez chwili zastanowienie pocałował ją w usta krótko. Odsunął się jednak po chwili i odwrócił wzrok -Sorki - mruknął i przeczesał włosy.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Nie Kwi 05 2020, 13:07

-Miło mi to słyszeć - odparł uśmiechając się pod nosem. Wiedział, że ma ich wiele, ale potwierdzenie tego padające z ust Mary... To było coś całkiem innego niż mówienie sobie tego samemu przed lustrem.
-To Ci nie przypomnę - zaśmiał się krótko. Lepiej żeby pamiętała! Chociaż z drugiej strony może dobrze by było dla nich obojga jakby zapomnieli? Dziwnie będzie wrócić do codzienności bo taki wieczorze. Jak spojrzą sobie w oczy? Jak niezręcznie będzie pracować razem nad jakimś artykułem.
-Wiesz, masz chłopaka i te sprawy... - nie zdążył nic więcej powiedzieć bo Mary złączyła ich w pocałunku. Zamruczał krótko prosto w jej usta. Nie myśląc wiele podniósł ją i wciąż całując przeniósł na wyspę(rozkoszy) w kuchni gdzie ją posadził. To wszystko działo się jakby w innej rzeczywistości. W jego najdziwniejszych snach nie pojawiała się taka wizja. Że on i Mary mogliby kiedykolwiek się pocałować? Nie. Zdecydowanie nie. Jednak alkohol miał to do siebie, że ośmielał ludzi. Co jeśli ktoś i bez alkoholu był śmiały jak Peter? Stawał się maksymalnie pewny siebie.
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Nie Kwi 05 2020, 15:24

+18:
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Nie Kwi 05 2020, 17:07

+18:
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Nie Kwi 05 2020, 21:57

+18:
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Pon Kwi 06 2020, 10:06

+18:
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Peter Sarnacky Pon Kwi 06 2020, 12:39

+18:
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy Empty Re: 1 Tajemnicza zagadka wyspy rozkoszy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach