góra
dół

Go down

Ben Woodhopper Empty Ben Woodhopper

Pisanie by Ben Woodhopper Pon Kwi 27 2020, 13:32



Ben Woodhopper


zajęty wygląd Leonardo DiCaprio
godność Ben Woodhopper
data urodzenia 16. 08. 1973 r.
miejsce urodzenia Los Angeles
wzrost 185 cm
waga 76  kg
miejsce pracy Press Club
stanowisko Właściciel
orientacja Heteroseksualny
stan cywilny Żonaty
miejsce zamieszkania North - Pacific Heights

wyznanie Katolickie
choroby Alkoholizm, Seksoholizm
leki -  
kartoteka Spisany za jazdę pod wpływem alkoholu, w efekcie czego straciłem prawo jazdy


Znaki szczególne
- lekka siwizna
- brak tatuaży
- blizna po ugryzieniu psa w łydkę

Charakter

Na ogół jestem spokojnym człowiekiem. Jednak szybko wpadam w agresję, przez co dochodzi do wielu konfliktów. Nigdy nie umiem przyznać się do błędu, zwalam winę na wszystkich dookoła mnie. Uwielbiam pić alkohol, przez co często kłócę się z moją małżonką. Nie jest nam łatwo, ale ponieważ kocham ją to staram się spełniać jej życzenia. Jestem seksoholikiem, nie potrafię oprzeć się pięknym kobietom. Doceniam ich kształty i to jak starają się zadbać o siebie. Lubię sobie czasem zabalować, nie mam z tym większego problemu, widziałem wiele rzeczy w swoim życiu. Mimo iż mam już swoje lata wciąż bywam naiwny i ufam we wszystko co mi się powie. Kobiety łatwo obracają sobie mnie wokół palca. Uważam siebie za naprawdę genialnego człowieka, moje ego nie zna granic. Czy jestem wierzący? Oczywiście, wierzę, że Bóg po mojej śmierci nagrodzi mnie sowicie. Przecież jestem uczynnym człowiekiem, pożyczam ludziom pieniądze, dbam o nich, czasem tylko ich krzywdzę, bo oni krzywdzą mnie. Moja charyzma potrafi niejednego przygnębić, to też jest dar od Boga, który uważam za niebywale cenny.

Freeform

Wychowywałem się w niebywale zamożnej rodzinie, mam trzech braci: Stephana, Christophera i Phillipa. Wszystkich nas dzieli po kilka lat, ale nie jesteśmy ze sobą jakoś bardzo zżyci. Mieszkaliśmy wszyscy pod jednym dachem w Los Angeles i tam też uczęszczaliśmy do prywatnych szkół. Kiedy ukończyłem szkołę średnią zapisałem się do Collage’u, a następnie wybrałem kierunek Marketingu i Zarządzania. Po 4 latach postanowiłem podjąć próbę zdobycia poza licencjatem, magisterki z owego kierunku. Ze skutkiem pozytywnym wybroniłem swoją pracę magisterską. W kolejnych latach poznałem swoją cudowną małżonkę i pobraliśmy się w Los Angeles. Ponieważ chcieliśmy zmiany przenieśliśmy się do San Francisco, za rodzinne pieniądze wykupiliśmy spory dom w najdroższej dzielnicy miasta, a zaraz po tym wykupiłem Press Club. Od tamtego czasu, to jest mój jedyny legalny zarobek. Wraz z moją małżonką zatrudniamy gosposię, która od wielu lat dla nas pracuje. Przeniosła się wraz z nami, kiedy zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę.
Ben Woodhopper

Ben Woodhopper


Powrót do góry Go down

Ben Woodhopper Empty Re: Ben Woodhopper

Pisanie by San Francisco Pon Kwi 27 2020, 16:13

niniejszym oświadczam, że...

Twoja Karta Postaci została zaakceptowana przez administrację

Zapraszamy do rozgrywki !

San Francisco

San Francisco


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach