góra
dół

Go down

6 What do you see when u lookin at me? Empty 6 What do you see when u lookin at me?

Pisanie by Joshua Plant Czw Kwi 09 2020, 17:38

stylóweczka



Plant nagrywał dzisiaj filmik na youtube. Co prawda jego humor nie za bardzo pomagał, ale jakoś wysilił się, żeby grać uśmiechniętego i uroczego chłopaka, którego zawsze gra przed swoimi widzami. Jak tylko skończył nagrywanie to opadł na biurko i przez dłuższą chwilę tak siedział w ciszy. Nie miał na nic ochoty, jadł mniej niż zwykle i było mu wszystko jedno co się dzieje wkoło niego.
Podniósł się i odgarnął włosy z twarzy. Wyglądał jak siedem nieszczęść. Podkrążone oczy, blady jak ściany, włosy w jeszcze większym nieładzie niż zwykle. Westchnął i sięgnął po paczkę Davidoffów. Wyciągnął papierosa i odpalił go. Wciągnął dym w płuca i uśmiechnął się blado. Chociaż tyle dobrego, że papierosy mógł palić.
Wyszedł z pokoju do kuchni i poszedł zajrzeć do lodówki. Niby było tam jakieś żarcie, ale Josh nie miał ochoty jeść. To raczej było takie otwarcie lodówki z nudów. Mruknął coś do siebie pod nosem.
Ciszę przerwało pukanie do drzwi. Josh podszedł do drzwi i otworzył je. Jednak co w nich ujrzał nijak mu się nie podobało.
-Nie ma Isaiah. Cześć - powiedział i zaczął zamykać przed nią drzwi.
Joshua Plant

Joshua Plant


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

6 What do you see when u lookin at me? Empty Re: 6 What do you see when u lookin at me?

Pisanie by Joshua Plant Czw Kwi 09 2020, 18:53

Zatrzasnął za nią drzwi, kiedy wpakowała się do środka. Podszedł do zlewu i pociągając ostatnie bucha zgasił papierosa. Rozległ się cichy syk.
-Słucham? - spojrzał na nią jakby była idiotką -O chuj Ci chodzi? - rozłożył ręce -Przychodzisz tutaj bez zaproszenia i mnie o coś oskarżasz, chociaż sama nie wiesz o co?! - krzyknął na nią i uniósł wyżej jedną brew -Wiesz co, nie chce mi się z Tobą gadać. Zrób sobie coś do picia, piwa nie ruszaj bo dostaniesz ode mnie w ryj, idź do pokoju Craine'a i daj mi spokój. Jestem zajęty - powiedział i wszedł do swojego pokoju trzaskając drzwiami.
Odpalił na winylu płytę RHCP, która nie została zmieniona od tego niefortunnego zdarzenia. Niefortunnego? Od tego chujowo chujowego zdarzenia, kiedy Josh prawie zabił swojego chłopaka bo ten nie chciał mu pozwolić ćpać.
Otworzył jedną z szuflad przy biurku i wyciągnął skręta - oczywiście, że nie z tym świństwem marihuaną. Jak powszechnie wiadomo Plant palił tylko i wyłącznie opium.
Joshua Plant

Joshua Plant


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

6 What do you see when u lookin at me? Empty Re: 6 What do you see when u lookin at me?

Pisanie by Joshua Plant Czw Kwi 09 2020, 19:35

I kurwa ten jebany włoski. Czy oni musieli się tak wydzierać? Musieli drzeć się jakby byli na targu? To brzmiało jakby zamawiała coś w restauracji. Nie miał bladego pojęcia co do niego mówiła i głównie to go wkurwiało.
-Lass mich in Ruhe! - odkrzyknął jej. Tak chce się bawić to niech ma. Mało kto wiedział, że Josh znał niemiecki -Du bist der Schläger! Gib mir eine Pause! - niemal wrzasnął do niej. Wstał i energicznie otworzył drzwi do swojego pokoju. Otwierały się do środka więc nie dostała z nich w nos.
-Proszę, zapraszam serdecznie! Lubisz pająki? Mam nadzieję, że kurwa się ich boisz - warknął przez zaciśnięte zęby. Nie powinno dziwić jej jego pytanie bo wzdłuż jednej ze ścian stały regały od góry do dołu zastawione terrariami i pojemnikami z ptasznikami. Ściszył muzykę, żeby mogli jakoś normalnie rozmawiać. Usiadł przy biurku i wskazał jej kanapę.
-Siadaj. Czuj się jak u siebie. Mi casa es su casa - uśmiechnął się uroczo -Chcesz zapalić? Słyszałem, że lubisz zajarać - pokazał jej skręta, którego trzymał w dłoni -Na pewno o wiele lepiej pójdzie nam dogadanie się
Joshua Plant

Joshua Plant


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

6 What do you see when u lookin at me? Empty Re: 6 What do you see when u lookin at me?

Pisanie by Joshua Plant Czw Kwi 09 2020, 20:37

To było trafne określenie - mangusta. Taki mały, przebiegły i gotowy żeby skoczyć do gardła kobrze, która siedziała w jego pokoju. Wkurzała go strasznie. Czego się czepiała i na chuj jej te wszystkie informacje? Książke pisze czy co? Uśmiechnął się jednak pod nosem widząc jej reakcje na jego pytanie. Domyślił się odpowiedzi.
-Na pewno? Szkoda - powiedział i wzruszył ramionami. Odłożył opium z powrotem do szuflady. Wstał i odwrócił się przodem do terrariów jakby czegoś szukając -Jest moim chłopakiem, nie mówił Ci? - jego ton nagle zmienił się na super łagodny. Sięgnął dłońmi do jego z terrariów i sprawnie wyciągnął z niego ptasznika. Cóż Lassiodora Parahybana nie bez powodu nazywana jest ptasznikiem goliatem (jak się nie boisz to klik). Usiadł obok dziewczyny na kanapie wpatrując się w pupilka i pilnując żeby nie uznał, że warto uciekać.
-Kocham go, on kocha mnie. Co chcesz wiedzieć więcej? Nie rozmawiałaś z nim? - ten słodki uśmiech miał się nijak to wzroku małego sadysty.
Joshua Plant

Joshua Plant


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

6 What do you see when u lookin at me? Empty Re: 6 What do you see when u lookin at me?

Pisanie by Joshua Plant Sob Kwi 11 2020, 11:40

Uniósł przedramię, na którym znajdował się ptasznik i przysunął je blisko Rossy. Gdyby pająk chciał to bez trudu przeszedłby na nią. Uśmiechnął się do niej jak mały psychopata. Westchnął jednak po chwili i wstał, żeby odłożyć ptasznika do terrarium.
-Nie będziemy się kłócić jak przestaniesz wydzierać się na mnie po włosku - odwrócił się do Rossy i usiadł na krześle obrotowym -Wpadasz do mojego domu, krzyczysz na mnie po włosku i oczekujesz, że Cię ugoszczę - mruknął i skrzywił się -Nie lubię włoskiego więc jak będziesz do mnie tak gadać to ja Ci odpowiem po niemiecku - dodał i wywrócił oczyma -A wtedy już na pewno się nie dogadamy.
Na jej następne pytanie trochę się zmieszał. Aż tak było po nim widać, że coś się stało? No tak, wyglądał jak siedem nieszczęść więc mogła to łatwo wywnioskować. Skubaniutka.
-Isaiah wziął heroinę - powiedział w końcu i przygryzł nieznacznie wargę -Zaliczył bad tripa więc było dosyć słabo.
Joshua Plant

Joshua Plant


Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

6 What do you see when u lookin at me? Empty Re: 6 What do you see when u lookin at me?

Pisanie by Joshua Plant Sob Kwi 11 2020, 12:57

-Chyba możemy - mruknął pod nosem. Wcale nie chciało mu się z nią rozmawiać. Nie był zbyt społeczny, nie przepadał za rozmowami o ile on nie chciał ich zacząć. Tak, zawsze musiało być na jego.
-Bo nie zapraszałem Cię tutaj. Skoro Cię nie zaprosiłem to czemu wpierdoliłaś mi się do mieszkania? Powiedziałem Ci, że Is'a nie ma i tyle. Powinnaś była obrócić się na pięcie i wyjść. Ewentualnie iść do jego pokoju albo kuchni i poczekać - warknął w jej stronę mrużąc oczy i wbijając w nią wzrok wściekłej mangusty.
-To co słyszałaś - warknął i chwycił jej nadgarstek mocno ściskając. Wstał z krzesła i wciąż trzymając ją mocno wbił w nią spojrzenie psychopaty, które podkreślił jeszcze jego złowieszczy uśmiech -Po pierwsze - nie zachowuj się tak w stosunku do mnie bo stanie Ci się krzywda - wycedził patrząc na nią z góry. Krasnal z niej i tyle -Po drugie - nic mu nie zrobiłem. Sam sobie wstrzyknął heroinę - patrzył na nią z góry tym swoim manguścim wzrokiem. Pchnął ją z całej siły w stronę drzwi -Po trzecie- wypieprzaj stąd zanim się wkurwie bardziej bo ja też umiem łamać ludziom kości - syknął.
Joshua Plant

Joshua Plant


Powrót do góry Go down

6 What do you see when u lookin at me? Empty Re: 6 What do you see when u lookin at me?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach