góra
dół

Sky

Go down

Sky Empty Sky

Pisanie by Skylar Fox Pią Kwi 03 2020, 17:51




pozytywne


Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji

neutralne


Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji

negatywne


Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji





Skylar Fox

Skylar Fox


Powrót do góry Go down

Sky Empty Re: Sky

Pisanie by Diana Reed Pią Kwi 03 2020, 21:52

Jesteśmy w tym samym wieku, to może znamy się ze szkoły? Mogły kiedyś się kolegować, potem kontakt im się urwał i dopiero na fabule ponownie się spotkają?
Chyba że wolisz jakiś negatyw xd
Diana Reed

Diana Reed


Powrót do góry Go down

Sky Empty Re: Sky

Pisanie by Skylar Fox Sob Kwi 18 2020, 13:08

Myślę, że mogły się znać ze szkoły i się kolegować, nawet przyjaźnić, ale może na jednej ze szkolnych imprez dziewczyny zaszalały, a zaczęło się od zwykłej gry w butelkę? Mam na myśli, że któraś z nich wylosowała by pocałować drugą i całkiem dobrze im było, a po kilku głębszych dziewczyny zabawiły się jak zostały same, tutaj nawiązuję do tego, że są bi, jednak Sky nie wybrała blondynki, tylko swojego obecnego chłopaka i dziewczyny zaczęły się unikać, potem szkoła się skończyła i kontakt się urwał, a teraz może spróbują odnowić relację sprzed lat? Możemy tutaj pójść w dowolnym kierunku, czy to przyjaźń czy to romans, albo friends with benefits, co wolisz?
Skylar Fox

Skylar Fox


Powrót do góry Go down

Sky Empty Re: Sky

Pisanie by Valerie Jefferson Pią Kwi 24 2020, 15:54

Dziewczyny są w tym samym wieku i myślę, że z takimi charakterkami mogą się dogadać. Jeżeli Sky jest takim barowym psychologiem, to mogły poznać się, gdy Valerie zatapiała u niej jakieś smutki. Wypiły może jakąś kolejkę razem i Val została aż do zamknięcia lokalu. Potem mogła co jakiś czas przychodzić, aż dziewczyny się wreszcie zakumplowały. Chyba, że masz jakieś pomysły?
Valerie Jefferson

Valerie Jefferson


Powrót do góry Go down

Sky Empty Re: Sky

Pisanie by Skylar Fox Pią Maj 01 2020, 12:41

Val, pasuje mi jak najbardziej taka relacja i takie poznanie dziewczyn, może chcesz też pograć?
Skylar Fox

Skylar Fox


Powrót do góry Go down

Sky Empty Re: Sky

Pisanie by Valerie Jefferson Pon Maj 04 2020, 12:51

O, to super <3 W sumie mam nawet pomysł. Może być tak, że Valerie rozstała się z facetem, bo nie chciał z nią wyjechać czy coś w tym stylu i zaraz po przeprowadzce poszła się upić do baru Sky Wink
No i chętnie zagram, ale w tej kwestii może zgadajmy się na PW :D
Valerie Jefferson

Valerie Jefferson


Powrót do góry Go down

Sky Empty Re: Sky

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach