góra
dół

Go down

Omerta Empty Omerta

Pisanie by Giotto Nero Sob Mar 28 2020, 23:58




pozytywne


Elisa Warren

Pod pretekstem potrzeby pomocy, Giotto wpierdzielił się w życie Elisy i bez jej wiedzy robi za bodyguarda, gdyż wyznaczył go do tego sam ojciec dziewczyny. Niby emocje nie powinny się wkradać do takiej roboty, ale jak można się oprzeć takiej kobiecie? Jeszcze jakoś się powstrzymuje i nie sypia z nią, choć bywały już okazje.

Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji

neutralne


Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji

negatywne


Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji
Imię i nazwisko

Treść relacji



Giotto Nero

Giotto Nero


Powrót do góry Go down

Omerta Empty Re: Omerta

Pisanie by London Hall Nie Mar 29 2020, 23:53

hej! Myślisz, ze uda nam się nawiązać  jakaś znajomość?
Zastanawiam się czy pójść w kierunku „kiedyś już się poznali” czy raczej poznali się niedawno. Co o tym myślisz ?
London Hall

London Hall


Powrót do góry Go down

Omerta Empty Re: Omerta

Pisanie by Giotto Nero Pon Mar 30 2020, 13:41

@London Hall

Nic nie jest wykluczone, w końcu Giotto jest od wielu wielu lat w San Francisco. Pytanie tylko w jakich okolicznościach mogli się poznać? Reprezentują dwie różne frakcje: on mafię, ona służby porządkowe i powiem szczerze, że ciężko wymyślić mi tu coś pozytywnego (abstrahując już od osobowości Gio, która jest odstraszająca wręcz).
Giotto Nero

Giotto Nero


Powrót do góry Go down

Omerta Empty Re: Omerta

Pisanie by London Hall Pon Mar 30 2020, 18:16

Relacja pozytywna tez mi tutaj nie pasuje.
🤔 tak sobie myśle, że na pewno London może go znać.... wpadł mi do głowy pomysł!. Od niedawna London pracuje w wydziel osób zaginionych i aktualnie prowadzi sprawę zaginięcie mężczyzny, który zaginął kilka tygodni  temu i śledztwo doprowadziło ja do rodziny Salvatore. Zrobiła mu niezapowiedziana wizytę, która cóż... nie skończyła się zbyt dobrze. (Jak możemy pomyśleć wspólnie). Obydwoje się nie lubią, ale London od czasu do czasu śledzi go (on w sumie może o tym wiedzieć).
Może być ?
London Hall

London Hall


Powrót do góry Go down

Omerta Empty Re: Omerta

Pisanie by Giotto Nero Pon Mar 30 2020, 18:52

Salvatore Famiglia ma za sobą tabuny prawników, więc jeśli London zrobiłaby mu wjazd np. do domu, dzień później miałaby już na stole wypowiedzenie umowy o pracę xd
Motyw ze śledzeniem też mi nie pasuje, gdyż Nero jako kat rodziny raczej dba o to, by zacierać ślady i nie dać się złapać jak debiutant. Między innymi z tego wynika jego skuteczność.

Myślę jednak, że jeśli chcemy iść w coś mniej pozytywnego, to mogła go na przykład kiedyś przesłuchiwać. I autentycznie mógł ją wkurwić swoimi lakonicznymi odpowiedziami oraz potwornym chłodem, jak gdyby nie wisiało nad nim widmo kary.

Innego punktu zaczepienia nie widzę :/
Giotto Nero

Giotto Nero


Powrót do góry Go down

Omerta Empty Re: Omerta

Pisanie by London Hall Wto Mar 31 2020, 19:09

Zdecydowanie Twój pomysł jest lepszy :) zapisuje!
London Hall

London Hall


Powrót do góry Go down

Omerta Empty Re: Omerta

Pisanie by Folklore Nero Sro Kwi 08 2020, 12:39

Giotto
Folklore Nero

Folklore Nero


Powrót do góry Go down

Omerta Empty Re: Omerta

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach