góra
dół

Go down

Danilo Bautista Empty Danilo Bautista

Pisanie by Danilo Bautista Sob Mar 28 2020, 19:12



Danilo Bautista


zajęty wygląd Donny Pangilinan
godność Danilo Andrew Bautista
data urodzenia 18 lat  10. 03. 2002 r.
miejsce urodzenia San Francisco
wzrost 183 cm
waga 80 kg
miejsce pracy Pinoy bar
stanowisko Kelner/sprzątacz
orientacja Homo (nieoficjalnie)
stan cywilny free
miejsce zamieszkania Hunters Point, South

wyznanie Katolicyzm
choroby -
leki
kartoteka -


Znaki szczególne
-Jest całkiem wysoki jak na filipińczyka
-Mówi po angielsku, hiszpańsku i w tagalog
-Gra w szkolnej drużynie koszykarskiej, jest jednym z lepszych graczy i jest rozpoznawalny przez społeczność szkolną
-Ma dwie młodsze siostry i brata
-Za dzieciaka trenował tajski boks, jednak przestał na rzecz koszykówki
-Ścisłowiec
-Ma duże uszy

Charakter

Danilo nigdy nie był typem buntownika. Nie jarało go łażenie z bronią po mieście, i pokazywanie swojej siły aby zyskać szacunek. Od dziecka siedzi w sporcie, dzięki temu nauczył się ciężkiej pracy i szacunku do innych ludzi. Jest inteligentny, ale woli wychodzić na głupka. Uwielbia rozbawiać innych i być w centrum uwagi. Niepoprawny optymista. Lubi pomagać innym, jest życzliwy i przez większość czasu uśmiechnięty. Rodzina jest dla niego najważniejsza, chce im zapewnić lepsze życie. Potrafi przyznać się do błędu i wyciągnąć z niego wnioski. Może wydawać się trochę naiwny, ale świetnie potrafi wykorzystać to że ktoś go lekceważy.

Freeform


Hej, jeśli to czytasz, to znaczy że albo nie żyje, albo wyjechałem gdzieś, gdzie nikt mnie nie znajdzie. Czemu tak się stało? Zaraz wszystko Ci opowiem
Zacznijmy od początku. Urodziłem się w San Francisco. Moi rodzice byli nielegalnymi imigrantami z Filipin. Moje narodziny zapewniły im stały pobyt w USA, więc mogę powiedzieć, że już coś dobrego zrobiłem za życia.
Amerykański sen nie był jednak tak wspaniały, jak mogło się wydawać. Moi rodzice musieli z czegoś żyć. Chcieli założyć knajpę z filipińskim jedzeniem, jednak żaden bank nie chciał im dać pożyczki. Zadłużyli się więc u gangu. Mój ojciec pochodził z szemranej dzielnicy w Cebu City, więc ufał gangom bardziej niż policji. Tylko że rzeczywistość w USA była inna niż ta, jaką zaznali na Filipinach.
Moi rodzice to uczciwi ludzie, szybko spłacili swój dług i zapomnieli o całej sprawie, przynajmniej tak im się wydawało. Nie wiedzieli że dług był zaciągnięty również na mnie, ale o tym za chwilę.
Jestem w ostatniej klasie liceum. Od zawsze moim marzeniem było być zawodowym koszykarzem. Chce iść na studia, jednak moja rodzina nie ma jak za nie zapłacić. Szansą dla mnie jest stypendium sportowe. Mam już parę sukcesów na koncie, ale obawiam się, że nie dam rady spełnić teraz swoich marzeń.
Nie mam pracy. Pomagam rodzicom w knajpie, żeby mogli oszczędzić na pracownikach. Nie układa nam się najlepiej, mamy spore problemy finansowe, ale mamy co jeść, wszyscy jesteśmy zdrowi, mogło być gorzej, prawda?
W tym roku powinienem skupić się na nauce i sporcie, jednocześnie pomagam rodzicom. Ciężko jest mi znaleźć czas na głupoty. Lubię imprezować, ale robię to rzadko. Ciężko jest mi być zwykłym nastolatkiem, szczególnie teraz, gdy cały czas czuje się obserwowany, a życie moich bliskich zależy ode mnie.
Jak już wspominałem wcześniej, rodzice nie wiedzieli że zadłużyli się też na mnie, i że teraz ja sam muszę spłacić ten dług. Czasami muszę się zerwać w środku nocy, aby zawieść paczkę, z domyślam się jaką zawartością, z punktu A do punktu B. Gdyby złapała mnie policja, mogę się pożegnać ze studiami i stypendium, ale nie mogę odmówić. Im się nie odmawia. Robię to co mi karzą, nie zadaje pytań. Kiedy do mnie przyszli, dali mi jasno do zrozumienia, że teraz należę do nich. Jeśli będę się dobrze sprawować, moja rodzina będzie bezpieczna. Nie wiem co będzie, wolę nawet o tym nie myśleć.
A i jeszcze jedno. Mamo, tato, jeśli to czytacie to muszę się do czegoś przyznać.
Jestem gejem.





Ostatnio zmieniony przez Danilo Bautista dnia Nie Mar 29 2020, 14:13, w całości zmieniany 1 raz
Danilo Bautista

Danilo Bautista


Powrót do góry Go down

Danilo Bautista Empty Re: Danilo Bautista

Pisanie by San Francisco Nie Mar 29 2020, 14:17

niniejszym oświadczam, że...

Twoja Karta Postaci została zaakceptowana przez administrację

Zapraszamy do rozgrywki !

San Francisco

San Francisco


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach