góra
dół

Go down

Kontakt z administracją Empty Kontakt z administracją

Pisanie by San Francisco Sro Mar 18 2020, 18:48


Kontakt z administracją






Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące forum, chcesz o coś poprosić, a nie wiesz gdzie albo masz propozycję, by coś zmienić - ten temat jest od tego, by umieścić stosowną informację. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, więc zachęcamy do pisania pytań, uwag i próśb.


San Francisco

San Francisco


Powrót do góry Go down

Kontakt z administracją Empty Re: Kontakt z administracją

Pisanie by Peter Sarnacky Nie Kwi 05 2020, 13:48

Jeśli jest to możliwe prosiłabym o dodanie punktu do regulaminu dotyczącego wszelkiego rasizmu, ksenofobii i tym podobnych
https://i.imgur.com/Le7bVL6.jpg
Peter Sarnacky

Peter Sarnacky


Powrót do góry Go down

Kontakt z administracją Empty Re: Kontakt z administracją

Pisanie by Isaiah Craine Nie Kwi 05 2020, 13:49

Peter Sarnacky napisał:Jeśli jest to możliwe prosiłabym o dodanie punktu do regulaminu dotyczącego wszelkiego rasizmu, ksenofobii i tym podobnych
https://i.imgur.com/Le7bVL6.jpg

Popieram, nie jest to przyjemne i na pewno nowym userom też się przyjemnie na to nie patrzy :/ Generalnie wszystko w zdrowym stopniu, ale to już przeginka.
Isaiah Craine

Isaiah Craine


Powrót do góry Go down

Kontakt z administracją Empty Re: Kontakt z administracją

Pisanie by Elisa Warren Nie Kwi 05 2020, 14:13

Isaiah Craine napisał:
Peter Sarnacky napisał:Jeśli jest to możliwe prosiłabym o dodanie punktu do regulaminu dotyczącego wszelkiego rasizmu, ksenofobii i tym podobnych
https://i.imgur.com/Le7bVL6.jpg

Popieram, nie jest to przyjemne i na pewno nowym userom też się przyjemnie na to nie patrzy :/ Generalnie wszystko w zdrowym stopniu, ale to już przeginka.

Nie, nie jest to możliwe.
Pełne stanowisko wygląda tak:
Kontakt z administracją Ei7gmsb

Jeśli są jakiekolwiek jeszcze pytania, zapraszam na PW do mnie bądź Giotto.
Elisa Warren

Elisa Warren


Powrót do góry Go down

Kontakt z administracją Empty Re: Kontakt z administracją

Pisanie by Naomi Chang Czw Kwi 09 2020, 03:49

Ja chciałem wystosować prośbę, która tak zarówno pomoże mi, ale myślę też co po niektórym graczom jak nie teraz to w przyszłości. Otóż chodzi o rzecz coraz częściej pojawiającą się na forach, a mianowicie jednorazowa zmiana wizerunku. Otóż w moim przypadku podoba mi się KP, którą stworzyłem, ale z perspektywy nieco dłuższej chwili wizerunek już nie. Błądzić jest rzeczą ludzką, i wydaje mi się, że nie jestem jedynym graczem, któremu to się przydarzy. Taka moja mała, ale gorąca prośba <3
Naomi Chang

Naomi Chang


Powrót do góry Go down

Kontakt z administracją Empty Re: Kontakt z administracją

Pisanie by Elisa Warren Pią Kwi 10 2020, 18:57

Naomi Chang napisał:Ja chciałem wystosować prośbę, która tak zarówno pomoże mi, ale myślę też co po niektórym graczom jak nie teraz to w przyszłości. Otóż chodzi o rzecz coraz częściej pojawiającą się na forach, a mianowicie jednorazowa zmiana wizerunku. Otóż w moim przypadku podoba mi się KP, którą stworzyłem, ale z perspektywy nieco dłuższej chwili wizerunek już nie. Błądzić jest rzeczą ludzką, i wydaje mi się, że nie jestem jedynym graczem, któremu to się przydarzy. Taka moja mała, ale gorąca prośba <3

Po konsultacji stwierdziliśmy, że zdecydujemy się na wprowadzenie możliwości jednorazowej zmiany wyglądu. Lada dzień taka zmiana w regulaminie zostanie wprowadzona, więc wypatruj ogłoszenia Kontakt z administracją 2721865309
Elisa Warren

Elisa Warren


Powrót do góry Go down

Kontakt z administracją Empty Re: Kontakt z administracją

Pisanie by Naomi Chang Sob Kwi 11 2020, 01:16

Już nie spamnuje postami, ale chciałem gorąco podziękować administracji <3
Naomi Chang

Naomi Chang


Powrót do góry Go down

Kontakt z administracją Empty Re: Kontakt z administracją

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach